1. Deborah Lippmann, założycielka marki, to znana manikiurzystka najmodniejszych światowych magazynów od InStyle’a, W, Vanity Fair po Vogue’a.
  2. Marka ma na swoim koncie ma również współprace przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody, takich marek jak Balenciaga, Gucci oraz Versace.
  3. Lakiery Deborah Lippmann są uwielbiane przez gwiazdy, m.in. Kate Winslet, Reese Witherspoon, Renee Zellweger, Penelope Cruz, Dakotę Johnson i Lupitę Nyong.
  4. Deborah Lippmann została dwukrotnie wybrana przez Allure jedną z najlepszych manikiurzystek w kraju (USA) i mega manikiurzystką przez Vogue’a. W branży uznawana jest za niezaprzeczalny autorytet w dziedzinie pielęgnacji paznokci.
  5. W ciągu 20 lat na rynku, marka zyskała w biznesie sławę jako jedna z najzdrowszych, najskuteczniejszych i najbardziej luksusowych linii do pielęgnacji dłoni i stóp.
  6. Produkty Deborah Lippmann konsekwentnie znajdują się na liście bestsellerów, cieszą się entuzjastycznymi recenzjami i zdobywają liczne nagrody.
  7. Wszystkie lakiery i kosmetyki do paznokci zawierają najnowocześniejsze składniki, zapewniające piękno, pielęgnację i ochronę dłoni, stóp oraz paznokci.
  8. Produkty Deborah Lippmann zawierają formułę 7FREE, co oznacza, że w ich składzie nie znajdują się szkodliwe związki takie jak: toluen, formaldehyd, żywica formaldehydowa, kamfora, DBP, ksylen i adypinian dietyloheksylu.
  9. Wszystkie produkty są wolne od produktów pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach! #animalfriendly
  10. Deborah Lippmann oprócz sukcesu w dziedzinie beauty jest profesjonalną piosenkarką jazzową, z dwoma wydanymi albumami. Dlatego nieprzypadkowo wszystkie produkty nazywane są tytułami znanych piosenek: „Message In A Bottle”, „The Look Of Love”, “Touch Me Tease Me”, “Shut Up and Dance”, “Fire on The Horizon” i wiele innych.

https://www.instagram.com/deborahlippmann/