1. Zacznij od oczyszczenia płytki paznokcia – upewnij się, że poprzedni lakier został dokładnie usunięty. W tym celu użyj naszego lawendowo-aloesowego zmywacza do paznokci The Stripper.

2. Kolejny krok, to nadanie kształtu płytce paznokcia i jej wygładzenie za pomocą Smooth Operator, naszego 4 funkcyjnego pilniczka do paznokci.

3. Teraz zadbaj o swoje skórki. W celu ich usunięcia, użyj Cuticle Remover, który złuszczy martwy naskórek. Usuń go delikatnie radełkiem, a ewentualne pozostałości wytnij delikatnie za pomocą cążek. Następnie nałóż i wmasuj w skórki Cuticle Oil.

Następnie zastosuj RICH GIRL kremu do rąk SPF 25 o szerokim spektrum działania. SPF 25 chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Masło Shea, olej awokado i jojoba utrzymują dłonie w stanie nawilżenia. Botaniczny kompleks rozjaśniający pomaga równomiernie odcień skóry. Wyniki? Dłonie nawilżone i chronione przed słońcem. Wmasuj krem dokładnie w skórę dłoni nie zapominając o skórkach.

4. Jeśli zamierzasz pomalować paznokcie swoim ulubionym kolorem, zacznij od użycia 2 Second Nail Primer, który skutecznie usunie brud i odtłuści płytkę paznokcia.

5. Teraz możesz nałożyć bazę. Jeśli stosujesz lakier klasyczny, użyj All About That Base(z formułą CC, która zapewnia pielęgnację i natychmiastowe pokrycie płytki w jednym. Zawiera specjalny kompleks nawilżający Pantenol, który nawilży, wzmocni i ochroni płytkę. Korektory pomagają ukryć niedoskonałości, rozjaśnić i wypełnić nierówności, aby uzyskać nieskazitelnie gładką i matową powierzchnię) lub Hard Rock (bogaty w białko, wzmacnia, chroni i wpływa na zdrowy wzrost paznokci. Idealny dla osłabionej zabiegami płytki. Jeśli stosujesz lakier z formułą Gel Lab Pro, użyj bazy z tą formułą).

6. Teraz czas na Twój ulubiony kolor.  Umieść pierwszą kroplę wybranego lakieru z kolekcji Deborah Lippmann powyżej skórki i rozprowadź ją równomiernie ostrożnie na całej płytce paznokcia – na środku i po bokach. Pamiętaj, żeby nie zaaplikować zbyt dużej ilości produktu! Po wyschnięciu pierwszej warstwy lakieru, nałóż kolejną. Dzięki temu kolor będzie bardziej intensywny i wyraźny.

7. Ostatni krok do perfekcyjnego manicuru to top. Wybierz spośród dostępnych u nas: Addicted To Speed (który dodatkowo przyspieszy schnięcie lakieru i nada piękny połysk), On A Clear Day lub Hard Rock. Dzięki nim będzie można cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas!

Zobacz TUTAJ jak robi to Deborah!

fot.: https://www.youtube.com/watch?v=35cdnXezKSs