Deborah Lippmann

W ciągu 17 lat na rynku, marka Deborah Lippmann zyskała w biznesie sławę jako jedna z najzdrowszych i luksusowych linii do pielęgnacji dłoni i stóp.

Produkty Deborah Lippmann, konsekwentnie znajdują się na liście best sellerów, cieszą się entuzjastycznymi recenzjami i zdobywają liczne nagrody.

Wszystkie lakiery i kosmetyki do paznokci Deborah Lippmann, zawierają najnowocześniejsze składniki, zapewniające piękno, pielęgnację i ochronę dłoni, stóp i paznokci.

Produkty Deborah Lippmann zawierają formułę 7FREE, co oznacza, iż w ich składzie nie znajdują się: toluen, formaldehyd, żywica formaldehydowa, kamfora, DBP, ksylen i adypinian dietyloheksylu. Wszystkie produkty są wolne od produktów pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach!

Deborah Lippmann to słynna manikiurzystka najmodniejszych światowych magazynów od Vogue, InStyle, W, Vanity Fair, francuskiego Vogue, po marki Narcizo Rodriguez, Balenciaga, Gucci, Versace i inne.

Dwukrotnie wybrana przez Allure jedną z najlepszych manikiurzystek w kraju (USA) i mega manikiurzystką przez Vogue, Deborah Lippmann jest niezaprzeczalnym autorytetem w pielęgnacji paznokci.

Co niesamowite, Deborah, jest profesjonalną piosenkarką jazzową, z dwoma wydanymi albumami. Dlatego nieprzypadkowy jest wybór nazw Jej produktów. Wszystkie nazywane są tytułami znanych piosenek.

„Message In A Bottle”, „The Look Of Love”, “Lay Lady Lay”, “Touch Me Tease Me”, “Shut Up and Dance”, “Fire on The Horizon” i wiele innych.

Produkty Deborah Lippmann są dzisiaj pożądane tak samo, jak Jej niesamowity talent.